Półpasiec w obrębie pleców a duszności

Witam. Czy neuralgia po półpaśćowa na plecach może wywoływać duszności? Wszelkie inne choroby wykluczone, EKG,ECHO,RTG klatki były robione i nic. Duszność nasila się gdy boli mnie na plecach

Aleksander Ropielewski

Jeżeli jest to neuralgia to nie powinna ona powodować kaszlu, natomiast odczucie duszności jest mozłiwe w efekcie gorszej wentylacji płuc.