Pomyłka przy braniu tabletek

Witam, mam pewien problem i mam nadzieje, że Państwo pomogą mi go rozwiązać. Dzisiaj rano w pośpiechu wzięłam tabletkę, byłam pewna, że wzięłam kolejną, czyli tę na wtorek. Jednak potem doszło do mnie, że zamiast tabletki na wtorek wzięłam tę kompletnie z drugiej strony, czyli ostatnią z blistra. I co mam z takim fantem zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc!

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Nic takiego się nie stało. Wszystkie tabletki mają taki sam skład i dla Pani organizmu jest kompletnie obojętnę, którą tabletkę z blistra Pani aktualnie przyjęła. Problem polega na tym, że w takiej sytuacji będzie Pani trudniej zauważyć ewentualne pominięcie którejś tabletki (musi Pani być bardzo dokładna).