Poród po 7 latach od obustronnego zabiegu trzaskających bioder

Witam, w 2007 r. przeszłam obustronny zabieg tzw "trzaskających bioder", obecnie jestem w 20 tyg. ciąży i pytanie dotyczy porodu, czy wg pana mogę rodzić sn czy bezpieczniejsze byłoby cc. Pytam gdyż mieszkami 700 km od miejsca gdzie mnie operowano, tu opinie są podzielone. Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Decyzję odnośnie wskazazań do cięcia cesarskiego można podjąc tylko po badaniu pacjentki i znajomości całej historii choroby.
Pozrawiam