Postępowanie po wszczepieniu stentu

Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem nowiutkiego stenta . Nie wiem właściwie na co uważać a na co nie. Wiem tylko ze muszę regularnie brać przepisane leki. Wiem iz to naiwne pytanie ale proszę o rade czego przede wszystkim się wystrzegać.

Piotr Pilarski

Przede wszystkim niezdrowych zachować takich jak palenie papierosów, picie alkoholu, niezdrowe tłuste jedzenie, słodycze.

Pozdrawiam.