Potliwość nocna i zimne dreszcze a przyjmowanie sterydów

Witam.W ubiegłym roku w wakacje zachorowałem na paraliż nerwu twarzowego p.strony.Obecnie twarz powróciła do "normy" chodź nie do końca w 100 %. Od dłuższego czasu podczas nocnego odpoczynku,snu nad ranem niemalże każdego dnia budzę się cały spocony w dodatku z zimnymi dreszczami, prześcieradło , poduszki są dosłownie mokre!Mama mówiła Mi,że tato także ma z tym problemy i odziedziczyłem to po nim inni zaś twierdzą,że to skutki uboczne wcześniej przyjmujących sterydów.Mocz krew,ciśnienie b.dobre

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.