Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Potliwość nocna i zimne dreszcze a przyjmowanie sterydów

Witam.W ubiegłym roku w wakacje zachorowałem na paraliż nerwu twarzowego p.strony.Obecnie twarz powróciła do "normy" chodź nie do końca w 100 %. Od dłuższego czasu podczas nocnego odpoczynku,snu nad ranem niemalże każdego dnia budzę się cały spocony w dodatku z zimnymi dreszczami, prześcieradło , poduszki są dosłownie mokre!Mama mówiła Mi,że tato także ma z tym problemy i odziedziczyłem to po nim inni zaś twierdzą,że to skutki uboczne wcześniej przyjmujących sterydów.Mocz krew,ciśnienie b.dobre
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Chusta lekarska - opatrunek szczęki

Chusta lekarska może zostać użyta do wykonywania opatrunków. Ekspert - lek. Łukasz Dubielecki wyjaśnia, jak opatrzyć szczękę za pomocy trójkątnej chusty.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proponuję koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy