Poważne problemy z orgazmem u mężczyzny

Witam, Mam 24 lata, jestem mężczyzną. Przez ostatnie pół roku zauważyłem u siebie poważne problemy z orgazmem. Dochodzi do wytrysku, ale sam orgazm nie jest nawet w 10% tak przyjemny jak był kiedyś. Jestem zdesperowany. BYłem u seksuologa, który stwierdził, że takie problemy wynikają jedynie z lęku. Czy to prawda ? Czy nie leczy się tego w inny sposób- farmakologicznie np ?

Dzień dobry.

Wydaje się, że skoro konsultował Pan problem z seksuologiem, nie ma przeciwwskazań, by zaufać jego diagnozie. Z Pana postu wnioskuję, że prawdopodobnie usłyszał sugestię poddania się terapii - która może jakiś czas potrwać, natomiast prawdopodobnie oczekiwałby Pan szybszego i mniej angażującego rozwiązania. Niestety, niekiedy pozornie łatwiejsza i prostsza droga może nie prowadzić do oczekiwanego celu.

Pozdrawiam.