Powiększanie biustu przy pomocy leków ziołowych a relacja z partnerem

Witam. Mam 22 lata,chciałabym powiększyć sobie piersi.Nie operacją tylko specjalnymi tabletkami ziołowymi.Wybrałam najskuteczniejsze z przewagą pozytywnych opinii.Jednak mój partner zawsze się strasznie denerwuje gdy mówię mu o tych tabletkach,o powiększeniu biustu i o moich kompleksach.Uważa,że nie powinnam ich mieć,ale ja je mam. Chce mieć troche wiekszy i pelniejszy biust. Jak go przekonać?Co zrobić?Nie musi się zgadzać,ale chce żeby chociaż mi nie zabraniał.Bardzo proszę o pomoc…

Może warto wsłuchać się w to, co mówi partner? Kompleksów najczęściej nie pozbywamy się zewnętrzną zmianą wyglądu (bo zaraz udaje się nam znaleźć kolejną "niedoskonałość"). Kompleksy tkwią w mylnych przekonaniach o sobie, skupianiu się na słabościach zamiast na mocnych stronach. Zachęcam do spotkania z psychologiem i pracy nad poczuciem wartości i samooceną.