Powracający stres po napaści

Witam, mam pytanie dotyczace stresu pourazowego. Kilka lat temu jako pracownik banku przeżyłam napad w oddziale. Od tamtej ppory jestem wyczulona na kazdy hałąs i krzyki. W ubiegłym tygodniu przezyłąm stresująca sytuację i wszytko powróciło. Dostaje drgawek i panicznie sie boję. Minęło kilka dni a ja boje sie kazdego podejrzanego szelestu, kroków na klatce schodowej, trzasków drzwi i czasem boje sie nawet ruszyć z miejsca a czasem krzyczę. mój chłopak mówi ze to nie jest reakcja na stres. Iwona

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza