Powrót do męża po wielu przykrościach

Witam Pana doktorze, Wróciłam do męża , wybaczyłam i zaufałam ponownie. Jesteśmy oddaleni : mąż podjął pracę po 10 latach ,,obijania,,.-Komornicy, walka o mieszkanie, była przemoc w mniejszym stopniu, potem mój nieudany zwiazek z dawnym chłopakiem -seksoholikiem i zdrajcą . Kosztowalo mnie to wiele nerwówp depresja, bulimia, ucieczka w piwo_otumanianie się . Nabawiłam się arytmii po tylu latach życia w stresie, Czeka mnie 2-ga ablacja. Czy to możliwe , zeby ta choroba była z tych przeżyć ? Mał

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią. W połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku dzięki takim urządzeniom jak tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny dużo dokładniej zobaczono co się dzieje w ludzkim organizmie. Wcześniej sądzono, że nasz układ nerwowy i układ immunologiczny (odpornościowy) to dwa autonomiczne (niezależne) układy. Dzięki wspomnianym wcześniej urządzeniom odkryto, że mają ze sobą wiele powiązań. W tym miejscu może pojawić się próba odpowiedzi na Pani pytanie. Jeśli opisane doświadczenia i inne (o których Pani nie wspomniała) dostarczyły silnego, czasem długo utrzymującego się stresu, który pojawiał się w układzie nerwowym to mógł on również wpłynąć na Pani odporność i zdrowie i daje o sobie znać opisanymi przez Panią dolegliwościami. Proszę szczególnie o siebie teraz zadbać. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/