Powrót do zdrowia po zażywaniu amfetaminy

Witam !Mam problem ze zdrowiem od amfetami ( dużo nie brałem - około 10 razy ).Psychicznie się wyleczyłem dzięki dobremu psychiatrze, ale teraz mam bardzo duże problemy ze zdrowiem - przekrwione oczy, osłabiony organizm, serce i inne narządy, biegunki, uczucie zimna,bladość, senność, dreszcze itd.Wiem jedynie, że musiałem rzucić palenie to pierwsze.Po drugie witaminy, jedzenie - co dla lekarza rodzinnego powiedzieć? Jest szansa, że wrócę do zdrowia czy już za późno ... :( Dziękuje z góry za odp.

Witam,
oczywiście że jest szansa na powrót do zdrowia, nawet bardzo duża. Zachęcam do szczerości z lekarzem, to podstawa do wyleczenia oraz powrotu do dobrej jakości życia. Gdyby zaistniała taka potrzeba, jakiś niepokój, można także skonsultować się z psychologiem. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt indywidualny. Pozdrawiam.