Pożółknięty ząb po założeniu licówki

Kilka tyg po założeniu licówek (directveaner) odpadła jedna z dołu i pękła u góry ( ugrzyłam odpadniętą). Przeyklejenie na gwarancji. Niestety, nie wiem, czy to z powodu innego zacementowania, czy ząb zassał cos i się odbarwił, ale jest pożółkniety. Mam wrażnie,ze nie jest to wina samego "tipsa" tylko odbarwienia na granicy cementu.Proszę o pomoc co z czyms takim można zrobic?Mozna podmalować "szkliwo" farbką stomat.?Zęby "trochę" mnie kosztowały, a własciwie juz na poczatku użytkowania zawodzą

Witam
Przebarwienie może faktycznie mieć związek z cementem- w tego typu pracach stosuje się różne kolory cementów i ich wybór wpływa na kolor licówki. przy źle dobranym cemencie zmieni nam się kolor całej odbudowy. Jeżeli przebarwienia znajdują się na styku pracy, to może to mieć związek z nadmiarem cementu lub nie zabezpieczeniem podczas naświetlania specjalnym preparatem (taką procedurę stosuję się w niektórych systemach cementów, nie wiem czy akurat w Pani przypadku była taka konieczność)- powinno pomóc dokładne oczyszczenie i wypolerowanie tej okolicy.

Przyczyny mogą być różne. Najprawdopodobniej to wina podbarwienia cementu ( ale nie można wykluczyć innych ). Konieczna jest wizyta u stomatologa.
Nie widząc stanu obecnego nie mogę powiedzieć jakie rozwiązanie byłoby najlepsze dla Pani.