Problem z akceptacją swojego ciała

Witam. Mam problem z akceptacją swojego ciała. Czasem widząc zdjęcia fajnego chłopca, rzadziej dziewczyny, zapisuję zdjęcie na komputer. Obawiam się konsekwencji takiego zachowania. Dlaczego tak robię i nie mogę przestać?

Dzień dobry!

A jakie mogą być konsekwencje? Czego się Pan obawia?

Na podstawie skąpych informacji trudno udzielić jakiejkolwiek porady, a tym bardziej zdiagnozować problem. Domyślam się jednak, że niepokoi Pana swój stan, czuje Pan dyskomfort, cierpienie z powodu swoich zachowań.
Z tego powodu polecam osobiście skonsultować się z psychologiem i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!