Problem z nerwami i CHAD u żony

Witam Moja żona ma stwierdzony CHAD, jesteśmy 27 lat po ślubie a leczenie zaczęła dopiero 6 lat temu.Od kilku lat zacząłem mieć problemy z nerwami tzn.ciągły niepokój,kołatanie serca,nadmierne pocenie,problemy ze snem i kontaktem z innymi ludźmi nawet odebranie tel.powoduje u mnie stres.Do tego niepewność w jakim humorze dzisiaj będzie Ona sprawia że zadaję sobie pytanie czy aby wszystko ze mną w porządku i obawiam się że mam problem natury psychicznej.Czy to czas na wizytę u psychiatry?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza