Problem z obżarstwem u 24-latki

Witam, mam na imię Patrycja, mam 24 lata.Moim głównym problemem z którym zmagam sie juz od dawna (czasów gimnazjalnych) jest obzarstwo.Mam nadwagę przy wzroście 164 wazę 72,5kg. Moja waga dobiła do 75 wtedy powiedziałam dość, jakimś cudem udało mi sie schudnąć do 68 ale waga oczywiście wróciła przez objadanie sie, mam z tym ogromny problem.nie potrafię nad tym zapanować, czuje ze jak nie zjem do syta, mój brzuch ni będzie jak balon dzien będzie dniem straconym. Jak mam zmienić to podejście?:(

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji ze specjalistą od zaburzeń odżywiania.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska