Odchudzanie i rzucenie słodyczy

Witam. Wiec wczesniej pisałam ale mało informacji było. Wiec mam 18 lat mam 157cm wzrostu i wazę tak 60 kg. Moze noe jest to nadwaga ale okropnie to wyglada. Chciałabym schudnąć ale nie wiem jak. Nie stać mnie na dietetyka bo sie uczę i nie zarabiam. Nie wiem tez jak rzucić słodycze bo to tez jest najgorsze ale widziałam ze jak kiedys rzuciłam słodycze to i tak nie spadała mi waga wiec błagam pomóżcie mi !!

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

Proszę skorzystać z Poradni Zaburzeń Odżywiania w najblizszym mieście lub poradni psychologicznej. Skierowanie od lekarza POZ nie jest wymagane.

Pozdrawiam serdecznie