Odchudzanie po nadmiarze kilogramów z powodu rzucenia papierosów

Lat 36 mam 164cm.wzrostu ważę 84 kilo przytyłam bo 5 miesięcy temu rzuciłam palenie nie pale nadal ale moja waga jest spora prosze bardzo o pomoc dużo mam ruchu chodze dużo jem ciemne pieczywo pije czerwoną herbate i zieloną jem błonnik witalny pije tabletki odchudzające asystor slim rano i wieczorem ale co mnie gubi w noc potrafie się obudzić i przekąsić choć by kawałek chleba lub kawałe kiełbaski prosze bardzo o pomoc bo pomału wariuje poprosze o odpowiednią diete i ćwiczenia pomocy.

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska