Problem z odchudzaniem po porodzie

Witam , jestem 10 tyg po porodzie, nie karmię piersią od 2 tyg.choruje na niedoczynnosc tarczycy 3 tyg tsh 2,50.Od 2 tyg przeszłanm na dietę pod okiem specj.jem co 3 godz.zazywam błonnik.codziennie ciwcze.Cm spadaja a waga najpierw spadła 1,5 kg a teraz po tyg bycia w miejscu kg ruszył.Mimo błonnika wyprozniam się raz na 2-3 dni czuje sie jak balon.Okresu nie dostałam jeszcze. wypijam 2-3l wody. Prosze o pomoc bo już nie wiem gdzie jest przyczyna

Skoro odchudza się Pani pod okiem specjalisty to może warto mu wspomnieć o swoich dolegliwościach. Często uczucie wzdęcia jest spowodowane innymi chorobami. Przy wrażliwych jelitach mogą występować podobne objawy do tych, o których Pani pisze i wtedy zaleca się dietę lekkostrawną, w której ogranicza się ilość błonnika nierozpuszczalnego, czyli tego którego zapewne Pani zjada duże ilości.

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Po wskazówki żywieniowe zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska