Problem z oddaniem stolca a przelewanie w brzuchu, ból żołądka i odbijanie

Witam. Mam spory problem, a mianowicie od około tygodnia nie mogę się załatwić. Nie wiem czy to ma związek z moimi uciążliwymi objawami, które prezentują się następująco: pluskanie w brzuchu, ból żołądka, odbijanie się jajkiem (chociaż jajka nie jadłam co najmniej tydzień), opuchnięty brzuch, ciężko mi chodzić, szybko się męczę, serce bije mi dużo szybciej niż wcześniej gdy chociażby się pochylę. Olejek rycynowy nie zdziałał nic, tak samo activia. Nie wiem co mam zrobić, proszę o poradę.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa. Nie należy bagatelizować takich objawów.