Problem z przełykaniem pożywienia, natręctwa przed snem

Odchudzałam się.To było rok temu.Ważę 44 kg przy 162 cm. Mam 16 lat. Mam problemy z połykaniem jedzenia.Robiłam badania. Nie potrafie powiedzieć od kiedy tak mam. Bo nie pamiętam.Mam dziwne natręctwa przed snem. Cały czas mam wrażenie , że chcę mi się do toalety. Kładzę się i wstaje do wc.To dość denerwujące. Mam to od dzieciństwa.Chodziłam przez rok do psychologa. Ponadto sinieją mi ręce gdy się stresuje i jak jest zimno. Ale przebadane nic mi nie jest. Mówiono mi o psychiatrze Skorzystać?

Witam serdecznie!
Pani dolegliwości z całą pewnością po części wynikają z zaburzeń natury psychicznej. Myślę że wizyta u psychiatry jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Lekarz po przeprowadzeniu pełnego badania z pewnością będzie w stanie zaproponować rozsądne postępowanie.