Problem z seksem i brak reakcji męża

co zrobić ? mąż ma problem z sexem i nic w tym kierunku nie robi !!!! od ponad 10 lat juz raz zaciągłam go do lekarza dostał skierowanie na badanie testosteronu pamietam przykladowo podaje ,ze norma miala byc np.12 moj mąż mial 4 oczywiście nie wrócił już do lekarza wszelkie próby ,aby doszło do współżycie są klapą ,próbowałam wszystkiego każdej sztuczki jak to się mówi nic ,mąż gdy nawet dochodzi do próby robi się cały mokry ,a naprade on sie nie poci prawie wcale zimny pot go oblewa co robić??

Witam,

Mąż z pewnością potrzebuje pomocy specjalistów. Proszę spróbować porozmawiać spokojnie, by z niej skorzystał. Argumentem może być to, że widzi Pani jego cierpienie, a nie musi tak być, bo każde zaburzenie jest do wyleczenie, przynajmniej w jakimś stopniu.
Jest jednak dorosły, więc decyzja należy do niego.

Pozdrawiam

Dzień dobry.

Trudno się dziwić mężowi, skoro nie dość, że "zaciągła" go Pani do lekarza, to jeszcze uparcie próbuje na nim różnych sztuczek (jak rozumiem, w Pani przekonaniu mających go podniecić). Opisywana objawy występujące u męża podczas wspomnianych sztuczek i prób wskazuje wyłącznie na jego silną reakcję nerwicową na współżycie z Panią. Może więc, skoro Pani "erotyczne" zabiegi okazały się nieskuteczne, warto po 10 latach zacząć z nim normalnie rozmawiać i traktować, a nie stosować wobec niego sztuczek?
Biorąc też pod uwagę Pani nastawienie do małżonka, wskazane byłoby skonsultowanie się z seksuologiem - jeżeli nie we dwójkę, to przynajmniej w Pani wykonaniu. Konsultacja mogłaby wskazać, jakie postępowanie Pani ma wpływ hamujący, a nie pobudzający na libido męża, przy czym chodzi nie tyle o postępowanie "erotyczne", ile o codzienne traktowanie.
Na koniec uwaga, że zasygnalizowany przez Panią problem męża z seksem nie jest jego, a Waszym wspólnym problemem, dlatego zwykle rozwiązuje się go razem.

Pozdrawiam.

Witam,
Problem jest złożony dlatego zachęcam do szczerej rozmowy z mężem i konsultacji z seksuologiem. Proszę pamiętać że przy tego typu problemach wskazana jest delikatność.
Powodzenia