Zaburzenia wzwodu u męża i brak podniecenia

Witam, mam 25 lat.Mąż od jakiegoś roku ma problem z sexem.Czasami nie współżyjemy dwa miesiące bo on nic nie zainicjuje, a ja mam dość robienia pierwszego ruchu. Rozmawiałam z nim wielokrotnie o tym.Ma problemy z wzwodem.Podczas sexu nagle opada.Problemem jest także to, że coraz mniej mnie podnieca.Nie wychodzi jemu gra wstępna. Próbowałam np. romantyczne wieczory, nastrój, rozmowy i nie mam pojęcia co dalej robić.Ostatnio chyba jedynym sposobem jest zażywanie tabletek przez męża viagry.Pomocy

Dzień dobry.

W Pani opisie "czyta się" dużo zniechęcenia do męża. Niezależnie od tego, czy Pani je okazuje, czy nie, mąż z pewnością je odczytuje, co z całą pewnością nie wpływa korzystnie nie tylko na Wasze współżycie, ale w ogóle na wzajemną relację. Wyraźnie widać, że, przynajmniej w Pani przypadku, pojawia się jej osłabienie. Problem dotyczący współżycia, jak sama nazwa wskazuje, dotyczy (przynajmniej) dwóch osób, a Pani przedstawia go jako tylko i wyłącznie problem męża. Przy okazji pytanie - skąd koncepcja, że to mężczyzna powinien robić "pierwszy ruch" o którym Pani wspomina?
Wydaje się, że kluczowa byłaby rozmowa z mężem o całej sytuacji, jednak nie skupiająca się na jego "niemocy", a dotycząca wzajemnej relacji i okazania troski, o to, co się dzieje. Może być ona niełatwa, bowiem dotyczyć powinna również Pani roli w Waszym związku, a jak wskazuje Pani post - raczej lokuje Pani problem jedynie w mężu.

Pozdrawiam.

Witam,
Opisane problemy pozostawione same sobie mogą narastać i utrwalać się. Uważam za konieczne udanie się Państwa do seksuologa.
pozdrawiam