Brak sympatii z jedną osobą w pracy

Witam serdecznie :)Mam problem z pewna osoba z pracy...Zauważyłam,że ta osoba mnie nie lubi i bardzo mnie stresuję.Naprawdę nie wiem jak sobie z tym poradzić...

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Witam,
może Pani porozmawiać z tą osobą, gdyż być może mylnie odczytuje Pani sygnały płynące od niej lub można coś zrobić by poprawić tę relację. Zastanowiłabym się też, dlaczego jest to dla Pani takie stresujące, że ktoś może nie darzyć Pani sympatią. Praca jest miejscem, gdzie nie zawsze wszyscy się lubią, jednak potrafią pracować ze sobą.
Pozdrawiam.