Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 2 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chorobliwa zazdrość z powodu dobrych kontaktów partnera z byłą dziewczyną

Zazdrość u mnie wystepuje juz chorobliwa,jestem za swoim partnerem 4 miesiace i ze swoja byla rozstal sie w przyjazni,utrzymuja ze soba kontakt caly czas,dzwoni,pisze,spotykaja sie nieraz,jak idzie do niej to z 3-4 godziny siedzi mowi ze tylko rozmawiaja,przy rozstaniu powiedzial jej ze zawsze jej pomoze bo byli ze soba 4 lata. Nie daje mi powodow do zazdrosci,ale meczy mnie ich kontakt boje sie ze go strace,mowi ze nigdy nikogo nie zdradzil i mnie tez nie umialby bo ma zufanie do siebie. Pomocy
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

ADHD

ADHD to zespół nadpobudliwości psychoruchowej. Dotyka kilka procent dzieci w młodszym wieku szkolnym, ale może też dotyczyć osób dorosłych. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o ADHD.

Proszę Pani,
Związek trwa i będzie trwał, jeśli partnerzy rozpoznają swoje potrzeby i zaspokajają je. Nadzorowanie spędzenia czasu przez partnera, nie jest najlepszym rozwiązaniem. Podejrzliwość i nadzór, sprawdzanie mogą irytować drugą osobę. Co robić? Trudno doradzić jednoznacznie mając tak mało danych. Cóż najlepsze jest ufanie drugiej osobie. Niczego się nie ryzykuje, bo związek jest przecież dobrowolny, a zaufanie jest podstawą takiej relacji.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Psycholog, terapeuta i coach. Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy