Zapytaj lekarza

7 3 6 , 4 9 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Chorobliwa zazdrość i brak zaufania do partnera

Witam. Postanowiłam napisać, ponieważ przestaję już sobie sama radzić z problemem z którym borykam się od dawna.Moim problemem jest nie tylko chorobliwa zazdrość, ale przede wszystkim brak zufania do mojego partnera, na co sam sobie zapracował wciąż mnie okłamując. Jestem osobą bardzo wrażliwą, mimo tego, że atrakcyjną to chyba małej wiary w siebie jak się okazuje.Mój partner wciąż powtarza ten sam błąd, zapewniając mnie że po raz ostatni, a ja bardzo go kocham i w głębi duszy pragnę mu wierzyć.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Miłość od pierwszego wejrzenia częściej przytrafia się mężczyznom

Mgr Piotr Godleś Psycholog
23 poziom zaufania

Z opisu wynika, że "od dłuższego czasu boryka się Pani z tym problemem" którym jest "chorobliwa zazdrość" oraz "brak zaufania do partnera". Rozumiem, że dotychczasowe sposoby poradzenia sobie nie przyniosły skutku. Chorobliwa zazdrość niestety może zniszczyć najlepszy związek. Nie wiem na ile Pani partner daje Pani powody do zazdrości ale samo sformułowanie przez Panią "chorobliwa zazdrość" wskazuje, iż ma Pani świadomość, że nie jest to "typowa" zazdrość która może nawet stanowić element budowania dobrego związku. Proszę rozważyć spotkanie z psychologiem, terapeutą. Wszystkiego dobrego

0

Witaj. Problem zazdrości jest dość powszechny. W odpowiedniej ilości może pomóc ale w większej zaszkodzi. Proszę poszukać na miejscu terapeuty i spróbować podjąć się terapii. Istnieje również możliwość podjęcia się treningu osobowości :) w formie tradycyjnej (coaching) jak i Internetowej - w tym wypadku zapraszam do siebie.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Terapie i konsultacje on-line.
http://psychopedagog.eu/terapia-online/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy