Jak zapomnieć o byłym chłopaku?

Mój problem polega na tym, że nie mogę zapomnieć o chłopaku Nie jesteśmy już razem od ponad roku ale ciągle dawał mi nadzieję teraz znalazł sobie inną. Nie mogę go unikać bo jesteśmy z tej samej miejscowości a poza tym mieszkamy razem w akademiku mamy wspólnych znajomych więc spędzamy razem dużo czasu i nie da się tego uniknąć. Tylko że ja już sobie z tym nie radzę nie potrafię o nim zapomnieć i znaleźć sobie kogoś innego próbowałam ale nie potrafię Nie daję sobie z tym rady chciałabym z nim być

Serdeczne pozdrowienia Tomasz Furgalski

Witam. Jeśli chłopak nie chce z Panią być to tego Pani nie zmieni. Zmienić może Pani swoje nastawienie a żeby sobie z tym poradzić to dobrze by było unikać kontaktu z nim.
Magdalena Brabec