Problem z ułożeniem tygodniowego jadłospisu na masę

Witam serdecznie . Mam problem z ułożeniem tygodniowego jadłospisu na masę gdzie jeden dzień składa się z pięciu dań . Dzienna dawka kcal to ok. 3000 , mam 35 lat 170 cm. 75 kg. Jeśli to możliwe prosił bym o pomoc . Z góry dziękuje i pozdrawiam .

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

ułożenie tygodniowego jadłospisu wymaga nakładu czasu i pracy dietetyka,nie jestem pewna czy otrzyma Pan dietę bezpłatnie. Pewniejsza będzie wizyta u pobliskiego dietetyka lub skorzystanie z porady on-line.

Pozdrawiam