Jak ułożyć dietę żywieniową dla osoby starszej, leżącej i poruszającej się na wózku inwalidzkim?

Dzień dobry, Proszę Mi podpowiedzieć jak powinienem ułożyć dietę żywieniową dla osoby starszej, leżącej i poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Witam serdecznie,
obawiam się, że samodzielnie nie ułoży Pan tego typu diety. Najlepiej udać się o pomoc do detetyka, który powinien przeanalizować stan zdrowia, zapotrzebowanie energetyczne oraz preferencje żywieniowe takiej osoby po czym ułoyć jej indywdualny jadłospis.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam,
w celu ułożenia odpowiedniej diety proponowałabym zgłosić się do najbliższego dietetyka. Wiele czynników składa się na odpowiedni jadłospis, nie tylko aktywność danej osoby, również wpływ mają preferencje żywieniowe oraz obecny stan organizmu. Każda dieta powinna być ustalana indywidualnie.

Pozdrawiam
Kamila Ziemann
www.efektcentrum.pl