Problem z wprowadzeniem członka do pochwy

Witam, mam 24 lata.Niestety nie mogę uprawiać seksu z moim chłopakiem.Wcześniej obawiałam się wczesnego zajścia w ciążę,a teraz gdy teoretycznie jestem gotowa, on nie może wprowadzić swojego członka,bo ja nie mogę się rozluźnić.Najdziwniejsze jest to,że za każdym razem ,pomimo ,,powierzchownej penetracji'' doznaję przyjemności. Ogólnie mam bardzo dużą ochotę na seks. Czy jest coś ze mną nie tak,że mój facet nie może się do mnie ,,dostać''?Co zrobić?Jestem dziewicą,a chcę być kobietą.Pozdr.Ida

Witam,
W Pani przypadku radziłabym udać się najpierw do ginekologa. Czasami pary mają problem ze zbyt grubą błoną dziewiczą. Lekarz oceni również czy pod kątem anatomicznym wszystko u Pani jest w porządku. Jeśli okaże się, że od strony medycznej wszystko jest ok, wtedy warto rozważyć wizytę u seksuologa. Sprawdzi on m.in o co chodzi z tym, że ma pani problem z rozluźnieniem, jak również ustali czy nie ma Pani jednak jakiejś podświadomej blokady czy oporu przed współżyciem.
Pozdrawiam serdecznie,
A.C.

Witam, proszę udać się do ginekologa w celu oceny grubości błony dziewiczej a następnie do psychologa seksuologa aby uzyskać szczegółowe zalecenia dotyczące postępowania w takiej sytuacji. To, że doświadcza Pani przyjemności bez pełnego stosunku seksualnego nie jest niczym dziwnym, wiele kobiet przeżywa orgazm na innej drodze niż stosunek, np poprzez stymulację łechtaczki. Pozdrawiam