Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z wytryskiem gęstego nasienia

Witam serdecznie. Mam problem natury urologicznej mianowicie nie mam wytrysku nasienia które jest po prostu zbyt gęste. Podczas orgazmu wydobywa się kilka kropel gęstego nasienia ale wygląda to raczej jak wyciek lawy z wulkanu a nie jak jego erupcja... Nadmienię ,że mam tak od zawsze. Pozdrawiam i proszę o poradę. Grzegorz 35 lat.
MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Wytrysk to jednak u wielu bardziej wypływ. Nazwa myląca...
Ilością i jakością ejakulatu zajmuje się andrologia oraz urologia.
Mała i gęsta ilość nasienia może być wysokiej klasy, bardzo płodna.
Proponuję wyżej wymienione konsultacje, chociaż na uzyskanie "silnego wystrzału" specjalnie nie liczyłbym, ale może nie mam racji...? Nie wiem, z jakiego regionu kraju Pan jest, więc musi sam Pan poszukać właściwego, doświadczonego specjalisty.
Pozdrawiam Pana. JW, seksuolog.org.pl

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy