Problem z wzdętym brzuchem u 18-latki

witam, mam problem z wzdętym brzuchem, czuje się ociężała, opuchnięta i ciągle najedzona oraz waga mi podskoczyła i ważę więcej niż przed odchudzaniem, zaczęłam je 2 tyg temu (po pół rocznej przerwie), odżywiam się zdrowo oraz bez glutenu i bez mięsa, jem regularnie, pije dużo wody, herbaty ziołowe, ćwiczę 5-6 razy w tygodniu już od dłuższego czasu. I właśnie od jakiś 3-4 dni wyglądam jak balon, źle się z tym czuje i mam wrażenie jakbym przytyła co raczej jest nie możliwe. Jak ma sobie poradzić?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,
obrzęki mogą być wynikiem niedoboru pełnowartościowego białka w diecie. Proszę skorzystać z pomocy dietetyka w celu ustalenia właściwej diety - ważne przy dietach bezmięsnych.

Pozdrawiam