Problem ze snem, drżenie ciała i wymioty

Nie mogę spać, wszystko we mnie drży , jest mi niedobrze i kilka razy zwymiotowałam, mam wrażenie jakby życie było dla mnie za ciężkie i nie mam sił do niczego . Potrzebuje pomocy, bo czuję jakbym się wykańczała. Help co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może konieczne będzie udanie się do lekarza psychiatry.