Problemy z chodzeniem u 1,5-rocznego dziecka

witam mój półtoraroczny synek od kilku dni jak posiedzi chwilkę to potem nie może ruszyć. zaczyna się chwiać. robione miął usg bioder wszystko jest w porządku. dziś odebrałam jego podstawowe wyniki wszystko w normie oprócz tego że ma glizde. do jakiego się specjalisty udać i jakie przyczyny mogą być tego problemu z chodzeniem.

Aleksander Ropielewski

Proszę udać się do ortopedy oraz neurologa dziecięcego. Mam za mało danych aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Najczęściej problemami są zaburzenia budowy układu kostno-szkieletowego, nerwowego i miopatie.