Właściwy kształt głowy u 1,5-rocznego dziecka

córeczka.obecnie ma 1,5 roku.od samego początku miałem watpliwosci co do własciwego kształtu głowy,a mianowicie na tylnych czesciach czaszki widac jest wybrzuszenia(gózy) a na lewej czesci zdecydowanie wieksze.podczas wizyt u lekarza od noworodków wspominałem i zwracałem uwage na moje obawy,w puzniejszym czasie podczas wizyt u pediatry,nawet u dwóch róznych tez zwracałem na to uwage ale wszyscy zapewniali ze jest ok.prosze o jakąs rade i do jakiego specialisty sie udac bo sie martwie

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może warto byłoby udać się do lekarza ortopedy dziecięcego.