Problemy z nauką i pamięcią u 16-letniego syna

Witam. Moj syn chodzi do pierwszej klasy technikum, zawsze mial problemy z nauka, ale ostatnio mam wrazenie ze jest coraz gorzej, nie umie nauczyc sie kilku prostych wyrazoww na pamiec. Problemow wychowawczych nie mielismy z nim nigdy. Zawsze grzeczny zrobi to co mu sie powie, nie pyskuje. Zauwazylam ze jemu tez z tego powodu jest zle. Ostatnio sam sobie kupil syrop na pamiec w aptece za 25zl ze swojego kieszonkowego. nadmienie iz ma orzeczenie z poradni o dyslekcji i dysgrafi

Dzień dobry!

Proszę osobiście wybrać się z synem na konsultację np. do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Diagnoza dysleksji to nie tylko orzeczenie, ale także wskazanie i zalecenie do terapii chłopca.

Pozdrawiam!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza