Problemy z nawiązaniem kontaktu w grupie przez 4-latka

co zrobić gdy czterolatek w grupie ma problem z nawiązaniem kontaktu chociaż nie zawsze, ale często. W domu i w mniejszej grupie zachowuje się zupełnie inaczej co robić

Proszę zachować spokój, takie zachowanie nie świadczy o zaburzeniach psychicznych u dziecka.Natomiast warto porozmawiać z pedagogami w przedszkolu, które powinny zaproponować rozwiązanie.

Witam. Dać dziecku czas, nie każdy jest przebojowy i nie każdy musi być gwiazdą. Jeśli w mniejszych grupach potrafi nawiązywać kontakty, to znaczy że wszystko jest w porządku. Pozdrawiam!