Problemy z oddychaniem i leki na refluks

WITAM,OD PARU MIESIECY MAM PROBLEM Z ODDYCHANIEM NA ZIMNYM POWIETRZU,BIORE LEKI NA REFLUKS I NIE MA POPRAWY W TEJ KWESTI.PRZY WDECHU JEST KŁUCIE I MOCNY BÓL,WPIERW BYŁ TYLKO W GORNEJ CZESCI MOSTKA TERAZ SIEGA NIZEJ,I JES ODCZUWALNY PRZY SMIANIU SIE,KICHANIU I KASZLU.CAŁY CZAS DAJE UCZUCIE DYSKOMFORTU,SZYBKIE ZMECZENIE W ROZMOWIE,A O PRZYSPIESZONYM TEPIE SPACERU NIE MA ABSOLUTNIE MOWY,CZYM NIZSZA TEMPERATURA, TYM WIEKSZA REAKCJA BOLU,ŁASKOTANIA,PIECZENIA.NA CIEPŁO REAKCJI WYMIENIONYCH JUZ,NIE MA.

Witam! Opisane dolegliwości mogą wiązać się z niedokrwieniem mięśnia sercowego. Proszę zgłosić się do kardiologa, który przeprowadzi odpowiednią diagnostykę.