Problemy z oddychaniem podczas ruchu

Witam. Na wstepie podam ze jestem sportowcem, od paru lat uprawiam rozne sporty i jeszcze nigdy nie mialem problemow ze zdrowiem. Trenujac boks zauwazylem ze przy szybkim skrecie tulowia, nie moge wziac oddechu podczas ruchu oraz slychac jakby takie "mielenie", nie wiem jak opisac ten dzwiek. Mowilem o tym lekarze rodzinnemu jednak mowil zeby sie nie martwic skoro nie odczuwam dyskomfortu. Jednak boje sie o przyszlosc. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Opis objawu jest mało charakterystyczny, a sam objaw mało specyficzny dlatego nie jestem w stanie bez przeprowadzenia badania jednoznacznie stwierdzić o czym może on świadczyć i jakie postępowanie, i czy w ogóle, jest konieczne.

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania ciężko postawić diagnozę, radzę wykonać rtg kręgosłupa i żeber.
Pozdrawiam