Problemy z orgazmem u 25-latki

Od roku współżyję z partnerem.Podczas seksu osiągam ogromną przyjemność, odczuwam,że orgazm jest coraz bliżej, po czym moja rozkosz zatrzymuje się na jednym poziomie, po prostu o krok od orgazmu, ale nie mogę dojść. Próbowaliśmy różnych pozycji, seksu oralnego. Wydaje mi się, że to przez moją masturbację. Będąc trzynasto-czternastolatką masturbowałam się silnym strumieniem prysznica. Przyzwyczaiłam się do bardzo silnej stymulacji łechtaczki i teraz nie potrafię osiągnąć szczytu. Co mam zrobić?

Dzień dobry!

Proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem w swojej okolicy.
Więcej informacji znajdzie Pani w artykułach i książkach poradnikowych pod hasłem zespół Havelocka-Ellisa.

Pozdrawiam!