Problemy z osiągnięciem orgazmu

Witam. Mam bardzo wstydliwy problem ponieważ nie potrafię osiągnąć orgazmu , ani gdy robię to sama ani gdy mój chłopak to robi.. nawet podczas stosunku .. czuje takie dziwne uczucie ,że już nie mogę wtedy się rwe i każe mu przestać nie potrafię tego przetrwać nie wiem co to za uczucie . Co robić ?

Przyczyn trudności osiągania orgazmu może być bardzo wiele. Tylko doświadczony seksuolog może ustalić powody tej dolegliwości i ewentualnie podjąć skuteczne leczenie. Zachęcam do pójścia na wizytę do specjalisty. W większości przypadkach leczenie kończy się sukcesem.

Witam,
Przyczyn tego stanu rzeczy może być bardzo wiele i to zarówno o charakterze psychologicznym jak i fizycznym Powinna Pani skorzystać z konsultacji i tu do wyboru albo lekarza- seksuologa albo psychologa- seksuologa. Leczenie anorgazmii jest procesem złożonym, zalecana jest kompleksowa terapia, składająca się z farmakoterapii, psychoterapii oraz metod treningowych.
W leczeniu farmakologicznym można zastosować leki hormonalne, psychotropowe (przeciwdepresyjne, przeciwlękowe), pobudzające (np. sildenafil) lub afrodyzjaki.
Równie ważne są metody treningowe, do których zaliczamy: treningi masturbacyjne, partnerskie, świadomości seksualnej oraz relaksacyjne. Dobre efekty daje trening kierowanej masturbacji. Obejmuje on edukację psychoseksualną pacjenta i partnera, (projekcję filmów, fachową literaturę) oraz indywidualne ćwiczenia. Stosując tą metodę, kobiety cierpiące z powodu anorgazmii pierwotnej osiągają bardzo duże zmiany.
Zachęcam do skorzystanie z pomocy, z problemem jaki Pani doskwiera naprawdę można sobie poradzić.
pozdrawiam