Problemy z osiągnięciem wzwodu podczas zbliżeń a prawdopodobieństwo niedoboru testosteronu

Mam 18 lat, podczas zbliżeń z partnerką ( nie seks) nie osiągam pełnego wzwodu. Czy możliwe jest żeby w tym wieku mieć zespół niedoboru testosteronu ponieważ zauważyłem kilka jego objawów; brak popędu seksualnego ( chociaż z partnerką często się zbliżam ponieważ jest to dla mnie przyjemne), nie mam wewnętrznej potrzeby na seks lub masturbację, prawie w ogóle nie myślę o seksie, nie mam spontanicznych wzwodów, często mam słabe samopoczucie i nic mi się nie chce.

Dzień dobry!

Podobne objawy może dawać zarówno obniżony poziom testosteronu, jak i inne zaburzenia hormonalne, jak i inne stany chorobowe czy okoliczności. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!