Problemy z zaburzeniami lękowymi

Witam mam pytanie uczęszczam do psychologa ponieważ mam problemy z zaburzeniami lekowymi dopiero byłam na pierwszej konsultacji. A więc czy takie objawy jak uczucie ciepła po ciele a zwlaszcza po karku drgania mięśni i uczucie trzęsienia w środku plus do tego niepokój może być spowodowane właśnie nerwica.

Witam,

Opisane przez Panią objawy mogą być częścią objawów zaburzeń nerwicowych. Przede wszystkim jednak zachęcam by pomówiła Pani o swoich objawach i dolegliwościach ze specjalistami, do których Pani już chodzi.

Pozdrawiam
Karolina Matlak

Witam. Lęk może "mieszkać" w każdym miejscu ciała i objawiać się przeróżnymi dolegliwościami, więc to co Pani opisuje może być objawem nerwicy. Psychoterapia z pewnością Pani pomoże. Pozdrawiam i życzę powodzenia!