Problemy ze snem a stosowanie Melatoniny

Witam. Od dłuższego czasu mam problemy ze snem. Od miesiąca zażywam melatoninę, ale nie zawsze działa. Wczoraj usnęłam bez o godz. 20tej, ale obudziłam się o 22 i potem mimo 2 tabletek zasnęłam dopiero o 4 nad ranem i niestety tylko do 8 rano. Drzemka o 20 była nieunikniona ponieważ noc wcześniej spałam bardzo krótko. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Melatonina jest łagodnym preparatem o słabym działaniu. Jej zaletą jets to, że nie wywołuje praktycznie żadnych skutków ubocznych. Jeśli melatonin anie działa i są ku temu wskazania, lekarz przepisze mocniejszy lek.