Problemy ze snem i unikanie ludzi

Jestem 32 letnim informatykiem 2 lata po rozwodzie z powodu m.in. niskiego lipido, miałem jedną partnerkę w życiu. 2 dzieci która mnie kocha -starszy L10 autystyk, młodszy L6 po operacji wycięcia jąderka, Ja po drobnych operacjach które pamiętam pomimo narkozy. Częste problemy ze spaniem albo śpię albo nie śpię. Uciekam od ludzi i lubię sporty. Jestem wyjątkowo emocjonalny egzaminy - koszmar jak na egzekucji. 2m wzrostu 112kg wagi, roz buta 49 (xxxxl). Jak pójść do lekarza?

Witam, zachęcam do wizyty u psychoterapeuty/psychologa, skoro Pan pisze rozumiem, iż poszukuje Pan dla siebie pomocy.Proszę wyznaczyć sobie pierwsza tzw diagnostyczną wizytę w Poradni Zdrowia psychicznego( NFZ) lub Gabinecie Prywatnym(płatnie), lub porozmawiać ze swoim lekarzem POZ, który doradzi dalszą pomoc w Pana problemie, skieruje do odpowiednich innych specjalistów. Pozdrawiam, życząc powodzenia.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza