Depresja a spożywanie alkoholu przez partnera i jego ataki furii

Mój kochanek mieszkal z zona,a ja przez ponad dwa lata sie z nim bardzo czesto widywalam-bardzo szybko sie w sobie zakochalismy.Zona sie domyslila,ze on kogos ma-tydzien temu wyprowadzila sie od niego.Odsuneli sie od niego dzieci i wnuki.Musze podkreslic,ze on lubil pic alkohol i byl bardzo o mnie zazdrosny.Ja mam 43 lata po rozwodzie , nie mam dzieci.On ma 57 lat-ma trojke doroslych dzieci i 3 letniego wnuka i 1 roczna wnuczke.Teraz tak wpadl w furie,ktora doprowadzila mnie do powaznej depresji

Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Depresja jest poważna chorobą, a dodatkowo psycholog pomógłby poradzić sobie z kryzysem, relacjami i nieadaptacyjnymi schematami funkcjonowania, które doprowadziły Panią do obecnej, trudnej dla Pani, sytuacji.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza