Problemy ze snem oraz niechęć do spożywania posiłków u 14-miesięcznego dziecka

Moja corka ma 14m-cy.Od poczatku problemy ze skora-egzema.Nie chce jesc, pic, wszystko trzeba na sile,spi zle w nocy budzi sie co pol godz i siada.Jest ciagle marudna,placzliwa.Jestem wykonczona bo praktycznie nie spimy.Zawsze byly problemy ze spaniem ale teraz brak apetytu, ciagla nerwowosc, spi tylko w wozku.Nasz lekarz twierdzi ze niektore dzieci tak maja nie doszukuje sie przyczyny.Do jakiego lekarza powinnam sie udac?Czy moge zarzadac badania moczu,kalu i krwi?

warto zbadac kał na obecność grzybów i bakterii, poza tym wyeliminować gluten z diety bo może to nietolerancja glutenu? Mleko: bebilon Pepti, . Zbadać mocz (posiew ) , zapisywać w kalendarzu dokładnie co danego dnia jadła i zapisywać intensywność objawów, może analizując po miesiącu okaże się że jest uczulona np. na marchew?