Problemy ze zdrowiem, skoki ciśnienia, ból kręgosłupa i objawy depresji

Witam ! Mam 22 lata , moja waga to około 100 kg , wzrost 176 cm . Od lutego mam problemy ze zdrowiem zaczęło się od skoków ciśnienia bardzo wysokich oraz bólu kręgosłupa , ciągłego zmęczenia i sztywnienia karku , drętwienia rak i nóg . Po 2 'miesiącach doszło gulka w przełyku , złe samopoczucie objawy depresji . A od jakiegoś miesiąca mam jeszcze bóle podbrzusza i pachwiny . Do kogo się udać po pomoc ??? ( niedawno wykryto również u mnie przerośnięte migdały !

Witam Pana,
Myślę że powinien Pan zacząć diagnostykę u lekarza rodzinnego, który będzie mógł zebrać wywiad, przeprowadzić potrzebne badania i ewentualnie wdrożyć leczenie lub skierować Pana do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Bukowska

Witam
Zaburzenia depresyjne występują bardzo często
równocześnie z chorobami somatycznymi.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Konieczna jest konsultacja z lekarzem rodzinnym
lub z neurologiem, który pokieruje dalszą
ścieżką diagnostyczną i zastosuje odpowiednie leczenie.
Możliwe, że dolegliwości mają podłoże psychologiczne,
np. stres, zaburzenia nerwicowe,
czy zaburzenia depresyjne.
Warto więc podjąć terapię psychologiczną.
Terapeuta pomoże Panu uporać się
z zaburzeniami nastroju i wspomoże proces leczenia.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie, ewentualnie
podjąć terapię to zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie