Przebarwienia po zastosowaniu pasków wybielających

Czy jak stosuję paski wybielające to przy pierwszym użytkowaniu nie dostrzegam nadwrażliwości ale pojawiają się białe czy nie powodu do obaw przy dalszym wybielaniu po tych paskach użyłem ApaCare Gel.Pozdrawiam

Nie wszystkie zęby mogą być wybielane, te ktore maja odwapnienia i wypełnia nie wybiela sie jednolicie, pozostana w dawnym kolorze -jak wypelnienia lub pozostana zbyt rozjasnione jak odwapnienia i niestety prowadzi to do wiekszej sklonnosci prochcy. Zalecam konsultację z lekarze, zeby ocenił czym są te przebarwienia i jesli cokolwiek Ciebie niepokoi zaprzestan uzywania paskow. Powodzenia Aleksamdra Bąk

Witam, przed przystąpieniem do wybielania warto jest zasięgnąć porady lekarza.Teraz tym bardziej powinien pan udać się na konsultację, żeby stwierdzić co spowodowało powstanie białych plam.Na razie proszę zaprzestać używania pasów.Pozdrawiam

Samodzielne próby wybielania mogą uszkodzić zęby i dziąsła. Jedynym bezpiecznym i skutecznym sposobem na poprawę koloru zębów jest wybielanie w gabinecie pod nadzorem personelu medycznego.