Przebieranie się w damską bieliznę przez mężczyznę

Mezczyzna 37l .Od wieku dojzewania czesto podkradalem damska bielizne to bardzo mnie podniecalo .Kiedy bylem starszy czesto sie masturbowalem i niepotrzebowalem ubierac damskich ciuszkow .Jestem juz zonaty mam dzieci w zycu intymnym mamy kryzys i moj problem wrocil podkradam zonie bielizne i biore udzial w internetowych kamerkach nie mialem nigdy kontaktu seksualnego z mezczyzna ale czesto przychodzi mi to na mysl czy to problem psychiczny? napiszcie prosze co najwiecej o tym jak z tym zyc?

Dzień dobry!

Temat transwestytyzmu, transwestytyzmu fetyszystycznego i fetyszyzmu jest szeroko opisywany w literaturze, internecie, artykułach popularnonaukowych itp.
Polecam np. książkę "Chuć" dr. Andrzeja Depko.

Pozdrawiam!