Przelewanie pod żebrami z lewej strony

praelewa mi sie caly czas woda z lewej strony pod zebrem co to jest?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeśli podanym dolegliwościom nie towarzyszą inne to prawdopodobnie to "przelewanie " pochodzi z żołądka lub początkowego odcinka jelita cienkiego i nie powinno Pana/ Pani martwić. Ale w razie wątpliwości proszę jednak wybrać się do lekarza, aby bezpośrednio zbadał Pana/ Panią. Pozdrawiam.