Przemęczenie, zawroty głowy a ogniska nieprawidłowego sygnału w MR

Mam 55 lat.W badaniu krwi kolejny raz wyszło mi wysokie OB 14, PDW 22 oraz PLCR 47,a niskie PLT 137.Ciągle jestem przemęczona, mam zawroty głowy i źle się czuję( MR wyszły mi drobne ogniska nieprawidłowego sygnału o średnicy od 2 do 4 mm w obu półkulach mózgu), a mój lekarz internista mówi, że to nic takiego. Z czym to jest związane i gdzie mam się udać?

Piotr Jurczyk

Witam. Podane przez Panią wyniki badań laboratoryjnych, mimo że nie mieszczą się w granicach, podanych zapewne przez laboratorium, nie są niepokojące i mieszczą się w "zdroworozsądkowej" normie. Co do zmian w MR, nie pisze Pani czy, i jaki charakter mają w sekwencjach, oraz czy choruje Pani na jakieś choroby przewlekłe. Zgaduję, że są to zmiany naczyniopochodne, które rzeczywiście są częstym znaleziskiem i nie podlegają leczeniu, tylko profilaktyce internistycznej. Co do dolegliwości, polecam kontakt z neurologiem, który dokona oceny. Pozdrawiam.